www.cvonline.hu

Kereskedelmi / Logisztikai asszisztens

  • A hirdetés 761 napja lejárt

FMCG szektorban, üdítőital disztribúcióval foglalkozó cégünk keres új munkatársat a következő pozícióba:

AZONNALI MUNKAKEZDÉSSEL

Feladatok:

  • Logisztika, árufeladás/kiszállítás koordinálása (szállítási megbízások, árufeladások napi szinten)
    Készletgazdálkodás raktározási szabályok hatékony alkalmazása, előírások betartása, kapcsolódó munkafolyamatok elvégzése (bevételezés, készletfigyelés, selejtezés, áruátvétel, visszáruzás)
  • Kiemelt ügyfelek rendeléseinek kezelése, szállítólevelek készítése, feldolgozása, rendelés-kiszállítás nyomon követése, reklamációk kezelése
  • A vezetők munkájához szükséges klasszikus asszisztensi feladatok ellátása, ügyintézés
  • Kapcsolati marketing, a társaság ügyfeleivel, médiapartnereivel való kapcsolattartás
  • A társaság PR és marketing megjelenéseinek koordinálása, rendszerezése, nyomdai anyagok bekérése, korrektúrája (kóstoltatások, sport rendezvényeken és kiállításokon való részvétel)
  • Jelentési táblázatok, prezentációk készítése, formai kialakítása

Elvárások:

  • Min. középfokú végzettség
  • 2-3 éves asszisztensi vonalon szerzett tapasztalat (előny: kereskedelmi/logisztikai tapasztalat)
  • Erős Excel ismeret
  • Gyors reakciókészség, kiváló kommunikációs készség, rugalmasság
  • Rugalmasság

Olyan jelöltek jelentkezését várjuk, akik azonnal (még április hónapban) munkába tudnak állni

Munkavégzés helye: Budapest, XV. kerület

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, juttassa el önéletrajzát BÉRIGÉNY MEGJELÖLÉSÉVEL a következő email címre:

Helyek Budapest
Pest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Marketing / Reklám / Média / PR
Asszisztencia / Adminisztráció
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő