www.cvonline.hu

Kereskedelmi koordinátor

  • A hirdetés 982 napja lejárt

CORWELL Kft. (irodaszer nagykereskedelem) Budapest és Dunakeszi határán lévő központjába

munkatársat keres

Elvárások:

  • Precíz, gyors munkavégzés, logikus gondolkodásmód
  • Kiváló kommunikációs, kapcsolatteremtő és szervezői képesség
  • Ügyfélközpontú gondolkodásmód
  • Angol tárgyalási szintű nyelvtudás szóban és írásban
  • Magabiztos MS Office ismeret (kiemelkedő Excel)
  • Hasonló munkakörben és piaci területen szerzett tapasztalat előny
  • Önállóan és csapatban is kiváló munkavégzés
  • Proaktivitás
  • Kitartás, stressz tűrő képesség
  • Felsőfokú iskolai végzettség (Főiskolai vagy egyetemi diploma)

Feladatok:

  • Beszállítókkal, gyártókkal való kapcsolattartás
  • Készletgazdálkodás
  • Akciók, promóciók szervezése, lebonyolítása
  • Versenytársak és a piac folyamatos elemzése, kimutatások készítése
  • Árajánlatok, termékleírások, statisztikák készítése
  • Termékportfólió kialakítása
  • Szakmai és kereskedelmi támogatás nyújtása a kereskedők ill. a vevők számára
  • Partnerekkel való proaktív kapcsolattartás
  • Meglévő ügyfelek igényeinek kiszolgálása, forgalmuk növelése
  • Felmerülő problémák gyors és hatékony kezelése

Önéletrajzokat fizetési igény megjelölésével várjuk.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Értékesítés / Kereskedelem
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol