www.cvonline.hu

Kereskedelmi koordinátor

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2016.12.09.
Jelentkezési határidő: 2016.12.25.
Hirdetés azonosító: 1080192

Multinacionális partnerünk megbízásából kereskedelmi koordinátort <\b> keresünk az alábbi feltételekkel:

Feladatok:

-Ügyfélkezelés: ügyfél érdeklődés, termék használat, reklamáció, termékcsere koordinálása (személyes, telefonos, elektronikus módon)
-Termékkezelés: a termékekkel kapcsolatos feladatok nyomon követése, adminisztrációja és továbbítása
-Szoros együttműködés az értékesítési csapatokkal.
-Irodai munkatársak és területi képviselők közti zökkenőmentes kommunikáció biztosítása, segítése
-Az értékesítési részleg munkáját segítő adminisztrációs teendők ellátása (heti, havi riportok készítése)
-Egyéb adminisztrációs feladatok ellátása

Elvárások:

- Felsőfokú végzettség
- Tárgyalóképes angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
- Hasonló munkakörben szerzett, releváns tapasztalat
- MS Office ismeretek
- Analitikai képesség
- Talpraesett, precíz és önálló személyiség

Amit kínálunk:

- Multinacionális környezet
- Versenyképes juttatási csomag

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján