www.cvonline.hu

Kereskedelmi Kontroller

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.06.25.
Jelentkezési határidő: 2016.06.19.
Hirdetés azonosító: 1033963

Pozíció leírása / Job description

Partnerünk, az elektronikai kereskedelmi szektor egyik dinamikusan növekedő szereplője keres olyan szenior „Kereskedelmi Kontrollert”, aki szeretné kivenni a részét egy piacvezető vállalat építésében!

Feladatok:

- Havi és negyedéves zárási feladatokban való részvétel, riportok készítése
-Terv-­tény eltérések elemzése
-Előrejelzések és gazdasági számítások, döntéstámogatási jelentések készítése vezetők részére
-Likviditási tervek elkészítése
-Üzleti igények felmérése, megfelelő input adatokból üzleti elemzések készítése
-Riporting rendszer kialakításában való aktív részvétel
-Kapcsolattartás a társterületekkel

Elvárások:

-Pénzügyi területen szerzett felsőfokú végzettség
-Kontrollerként szerzett minimum 4-5 éves tapasztalat
-Üzleti és riporting folyamatok alapos ismerete
-Pozitív, kommunikatív személyiség

Előnyt jelent:
-Angol nyelv kommunikációképes ismerete
-Kereskedelmi / Logisztikai szektorban szerzett tapasztalat
-SQL ismerete

Amit kínálunk:

-Versenyképes jövedelem és juttatási csomag
-Kihívást jelentő szakmai feladatok, közvetlen kapcsolat az Ügyvezetővel
-Dinamikus, barátságos csapat és munkahelyi légkör

Elvárások / Requirements

Amit kínálunk / Offer

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a