www.cvonline.hu

KERESKEDELMI KÉPVISELŐ

  • A hirdetés 496 napja lejárt

Forgalmát egy év alatt megduplázó, 2000 feletti vevőszámmal rendelkező, prémium minőségű termékeket forgalmazó cég keres dinamikusan fejlődő HORECA csapatába,

KERESKEDELMI KÉPVISELŐT.

Feladatok:

  • HORECA szektorba való értékesítés,
  • vevői igények kiszolgálása,
  • havi túraterv kialakítása és betartása,
  • új vevők akvirálása,
  • szerződések, ajánlatok előkészítése,
  • minden egyéb feladat, amivel felettese megbízza.

Elvárás:

  • jó tárgyalási és kommunikációs készség,
  • vendéglátóipari tapasztalat vagy végzettség előnyt jelent, de nem feltétel,
  • HORECA szektorban gyűjtött tapasztalat előnyt jelent, de nem feltétel,
  • pontos, precíz, alkalmazkodó személyiség,
  • rugalmasság, önállóság, kreativitás, nyitottság,
  • minimum középfokú végzettség: érettségi,
  • saját autó használata
  • „B” kategóriás jogosítvány, és autóvezetői gyakorlat.

Amit kínálunk:

  • jutalékos rendszer (betanulás időszakában fix bér + jutalék),
  • szakmai fejlődés,
  • változatos feladatok,
  • versenyképes jövedelem,
  • induló felszerelés, telefon.

Munkavégzés helye:

A pályázó lakóhelye szerinti megyéje.

2015. szeptember 11.

Fényképes önéletrajzát az alábbi e-mail címre várjuk.