www.cvonline.hu

Kereskedelmi képviselő

  • A hirdetés 811 napja lejárt

Az Anteus Fejlesztő, Kereskedelmi és Szolgáltató Kft. több mint tizenöt éve foglalkozik személyi-, és gépjármű beléptető rendszerek fejlesztésével, forgalmazásával. Értékesítési csapatunkba keresünk rátermett, agilis munkatársat

pozícióba.

Főbb feladatok, munkák:

A kereskedelmi képviselő feladata országosan az új partnerek, projektek, üzleti lehetőségek felkutatása, illetve a beérkező igények kiszolgálása: aktív részvétel a kampányokban, „cold call”, telefonon, e-mailen vagy személyes látogatások alkalmával a kapcsolatépítéstől vagy a vevői elvárások pontosításától indulva, az irodában végzett ajánlatkészítésen át, a feladat a szerződéskötést követően is tart. Fontos számunkra az ügyfeleink minőségi kiszolgálása, az értékesítéshez kapcsolódó belső- és külső műszaki–kereskedelmi egyeztetések és az adminisztráció elvégzése is. Támogatjuk a betanulást, főleg az Anteus specifikus rendszerek tekintetében, mindemellett mielőbbi önállóság szükséges. A pozíció hivatást, teljes munkaidős foglalkoztatási viszonyt jelent, nem ügynöki jellegű munkát takar.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Minimum néhány év műszaki-értékesítési tapasztalat
  • Jó kommunikációs készség írásban és szóban
  • Kreativitás és kezdeményezőkészség
  • Word, Excel, Internet, levelező-rendszerek ismerete
  • Pontosság, határidők betartása
  • Önálló, agilis, dinamikus egyéniség
  • Pénzügyi és kereskedelmi érzék, elemzőképesség
  • B kategóriás jogosítvány
  • Alapfokú angol nyelvtudás (műszaki jellegű, a termékismerethez szükséges)

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Vállalatok közötti kereskedelemben szerzett gyakorlat
  • Biztonságtechnikai technológiák, gyengeáramú rendszerek piaci ismerete
  • Az angol nyelven kívül további más nyelv ismerete

Amit biztosítunk:

  • Versenyképes, nagy részben jutalékalapú jövedelem, ami kiszámítható, korrekt szabályrendszerrel folyamatosan növelhető
  • Szakmai fejlődési lehetőség a biztonságtechnika területén
  • Fiatalos, jó hangulatú munkakörnyezet
  • 15 éves, stabil hátterű, folyamatosan fejlődő hazai vállalkozás biztos háttere.
  • Kulturált munkakörülmények, korrekt vezetői hozzáállás
  • Családias környezet, hosszú távú kapcsolat

Munkavégzés helye:

Budapest, XV. kerület Nádastó utca

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, fényképes önéletrajzát és fizetési igényét küldje el hozzánk az alábbi email címre.

További részleteket az alábbi weboldalon talál: Link megjelenítése

Helyek Pest
Budapest
Kategória Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Mérnök / Műszaki
Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol