www.cvonline.hu

KERESKEDELMI KÉPVISELŐ

  • A hirdetés 738 napja lejárt

Magyarország piacvezető száraztészta gyártója a Gyermelyi Zrt. pályázatot hirdet VAS és GYŐR-MOSON-SOPRON megye területére

munkakör betöltésére

A képviselő feladata:

  • kiskereskedelmi partnerek látogatása,
  • napi kapcsolattartás a partnerekkel,
  • termékeink bolti jelenlétének ellenőrzése, rendelésfelvétel,
  • partnereink készletgazdálkodásának segítése,
  • a vállalat marketingfeladataiban való részvétel,
  • a vállalat célkitűzéseinek megvalósítása.

Elvárásaink:

  • felsőfokú végzettség,
  • erkölcsi bizonyítvány,
  • érvényes B kategóriás jogosítvány,
  • önálló, felelősségteljes munkavégzés,
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek,
  • jó kapcsolatteremtő képesség,
  • kreativitás,
  • terhelhetőség.

Amit kínálunk:

  • versenyképes fizetés,
  • továbbképzések,
  • autó és mobiltelefon a munkavégzéshez.

Előnyt jelent:

  • tárgyalóképes német nyelvtudás,
  • felsőfokú szakirányú végzettség.

Amennyiben az álláslehetőség felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el pályázatát, fényképes önéletrajzát és a végzettségét igazoló diploma másolatát Árkovics Edit részére az alábbi e-mail címre.

Jelentkezési határidő: 2015. július 15.

Helyek Győr-Moson-Sopron
Vas
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő