www.cvonline.hu

Kereskedelmi képviselő

  • A hirdetés 689 napja lejárt

Biztonsági szolgáltatások területén piacvezető pozíciót betöltő multinacionális cégcsoport magyarországi leányvállalata

munkatársat keres

Feladatok:

  • Új ügyfelek, projektek, újabb értékesítési lehetőségek felkutatása és magas szintű kezelése országos szinten, az őrzési és FM szolgáltatások kapcsán;
  • Releváns információk összegyűjtése;
  • Igényes, szakmailag megalapozott árajánlatok készítése;
  • Piaci részesedés növelése;
  • Értékesítési célok teljesítése;
  • Versenytársak aktivitásainak figyelemmel kísérése;
  • CRM rendszerben ügyféladatok és aktivitások vezetése;
  • Vagyonvédelmi törvény változásainak figyelemmel kísérése;
  • Keresztértékesítés; társ területek szolgáltatásainak ismertetése.

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség;
  • Őrzési és/vagy FM szolgáltatás értékesítésében min. 3 éves tapasztalat;
  • Őrzési és FM folyamatok, összefüggések ismerete, átlátása;
  • Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő készség;
  • Ügyfélközpontú gondolkodásmód;
  • B kategóriás jogosítvány.

Előny:

  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás.

Amit kínálunk:

  • Határozatlan idejű munkaszerződés;
  • Stabil, nemzetközi háttér;
  • Érdekes és változatos, szakmai kihívást kínáló feladatok;
  • Szakmailag felkészült csapat;
  • Szakmai fejlődési lehetőség.

Munkavégzés helye: Budapest

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, fényképes magyar nyelvű önéletrajzát, bérigény és munkakör feltűntetésével a következő e-mail címre várjuk.

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100

Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012

Helyek Pest
Budapest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő