www.cvonline.hu

Kereskedelmi képviselő

  • A hirdetés 983 napja lejárt

A Lindström Kft. egy textilipari szolgáltatásokat nyújtó, nemzetközi hálózattal rendelkező cég. Dinamikusan fejlődő tevékenységünk további erősítéséhez pályázatot írunk ki az alábbi pozíció betöltésére:

Feladatok:

  • Kapcsolatteremtés új ügyfelekkel (kizárólag új ügyfeleknek történő értékesítés)
  • Aktív ügyfélkutatás és értékesítési látogatás tervezése
  • Prezentációk, ajánlatok és szerződések készítése az ügyfél számára
  • Együttműködés a cégen belül
  • Versenytársak munkájának nyomon követése és a szükséges lépések megtétele
  • Jelentés a kereskedelmi vezetőnek

Elvárások:

  • minimum középfokú végzettség
  • értékesítési tapasztalat a szolgáltatás területén (B2B)
  • tervezési gyakorlat (integratív tervező)
  • jó szervezőkészség
  • kiváló kommunikációs és problémamegoldó képesség
  • B kategóriás jogosítvány és autóvezetési gyakorlat
  • PC felhasználói ismeretek (Word, Excel, Outlook)
  • nagyfokú önállóság
  • határozottság
  • jó döntéshozatali képesség
  • kreativitás

Amit kínálunk:

  • versenyképes jövedelem, autó, laptop, mobiltelefon, mobil internet
  • fő állású munkaviszony
  • dinamikus csapat
  • multinacionális cég szakmai támogatása
  • szakmai továbbképzések

Munkavégzés helye: Budapest és Pest megye déli része

Amennyiben pályázatunk felkeltette érdeklődését, fizetési igényével ellátott fényképes önéletrajzát várjuk az alábbi e-mail címre.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő