www.cvonline.hu

Kereskedelmi Képviselő

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2016.12.18.
Jelentkezési határidő: 2015.04.25.
Hirdetés azonosító: 912977

Partnerünk Közép-Kelet-Európa vezető elektronikai disztribútora. Budapesti értékesítői csapatukba keressük új munkatársukat Kereskedelmi Képviselő pozícióba.

Feladatok:

- Az ügyfél portfóliójának proaktív ajánlása és értékesítése meghatározott partnerkör felé
- Meglevő partnerek menedzselése, a partnerekkel való kapcsolattartás
- Új partnerek proaktív megkeresése
- A termékkörrel kapcsolatos szakmai és kereskedelmi ismeretek elsajátítása és folyamatos karbantartása
- Együttműködés a budapesti helyi szervezetben illetve a varsói irodában más kereskedelmi és termékoldali munkatárásakkal.

Elvárások:

- Felsőfokú végzettség
- IT piac legalább alap szintű ismerete
- 1-2 éves értékesítési tapasztalat
- Tárgyalóképes angol nyelvtudás
- Készség és elhivatottság az értékesítési munka iránt
- Jó kommunikációs készség
- Csapatban való jó együttműködési készség

Amit kínálunk:

- Dinamikus, fiatalos csapat
- Fejlődési lehetőségek
- Versenyképes juttatás

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján