www.cvonline.hu

Kereskedelmi képviselő

  • A hirdetés 1149 napja lejárt

Magyar tulajdonú, értékesítés támogatással foglalkozó cég az alábbi pozícióba munkatársat keres

Feladatai:

  • Piacvezető, multinacionális megbízónk üzletpolitikájának és értékesítési stratégiájának képviselete a megrendelőknél, meghatározott értékesítési koncepció megvalósítása a ragasztástechnika területén.
  • Jó kapcsolat kialakítása és fenntartása a vevőkörrel.
  • Árubemutatók, oktatások szervezése, lebonyolítása.

Ideális jelölt:

  • Legalább középfokú végzettség
  • 3-4 éves értékesítési tapasztalat
  • Felhasználó szintű számítógépes ismeretek
  • Forgalom növelésében, disztribúció építésben szerzett gyakorlat
  • Dinamikus fellépés, vállalkozó szellem, eredmény és célorientált személyiség
  • Önálló munkavégzésre való képesség, kreatív problémamegoldó személyiség
  • B kategóriás jogosítvány, vezetési gyakorlat

Előny:

  • Felsőfokú végzettség
  • Műszaki, szakirányú tapasztalat
  • Angol és/vagy német középfokú nyelvtudás

Munkavégzés helye:

  • Budapest és vonzáskörzete

Amit kínálunk:

  • Vonzó anyagi feltételek,
  • Mobiltelefon,
  • Költségtérítés,
  • Teljesítmény arányos bonusz

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését kérjük, küldje el fényképes önéletrajzát fizetési igény megjelölésével és a betöltendő pozíció feltüntetésével az alábbi e-mail címre.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő