www.cvonline.hu

Kereskedelmi képviselő

  • A hirdetés 1037 napja lejárt

Cégünk a SALIGA Hungary Kft. az esztétikus és költséghatékony AGAM vízadagolók kizárólagos forgalmazója. A társaság ötvözi a fiatalos, lendületes stílust, és a szolgáltatásban nélkülözhetetlen megbízhatóságot és tapasztalatot.

Csapatunkba fiatalos, rugalmas, motivált igazi kereskedőt keresünk prémium kategóriás környezetbarát technológiára épülő termék és szolgáltatás, kis és középvállalatok számára történő direkt értékesítésére (B2B).

Feladatok:

  • Telefonon és személyesen az ügyfelek proaktív felkutatása,
  • A termék bemutatása, szerződés megkötése,
  • Időszakos értékesítési jelentések és riportok készítése,
  • Együttműködés a társosztályokkal

Amit elvárunk:

  • Értékesítésben szerzett tapasztalat
  • Kitűnő kommunikációs készség írásban és szóban
  • Reprezentatív megjelenés
  • Nyitottság új területek megismerésére (termék és technológia)
  • Jó szervezőkészség
  • Határozottság, rugalmasság
  • B kategóriás jogosítvány
  • Irodai programok (Word, Excel, Outlook, CRM) napi szintű hatékony felhasználói ismerete

Előnyt jelent:

  • Aktív kapcsolati tőke
  • Környezetbarát gondolkodás
  • Többéves telesales és/vagy direkt értékesítési tapasztalat
  • Angol nyelv legalább középfokú ismerete (írásban és szóban)

Amit ajánlunk:

  • Kimagasló juttatási csomagot alapfizetéssel és jutalékkal (terv teljesítéséhez kötötten)
  • Új környezetbarát technológiák megismerésének lehetőségét
  • Előrelépési lehetőséget, regionális szinten is
  • Nemzetközi csapatot és munkakörnyezetet

Ha úgy érzed szívesen lennél egy dinamikus csapat tagja, a fényképpel ellátott önéletrajzodat várjuk az alábbi e-mail címre.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat 2 év
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő