www.cvonline.hu

Kereskedelmi képviselő

  • A hirdetés 969 napja lejárt

Magyarországi energia szektorban működő vállalat keres új munkatársakat az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • A kereskedelmi terület feltérképezése, potenciális kereskedelmi lehetőségek megismerése, nyilvántartása
  • Tenderanyagok, ajánlatok készítése, új kereskedelmi partnerek szerzése
  • Szerződéskötések lebonyolítása a vállalat kereskedelmi terveinek elérése érdekében
  • Ügyféligényeken alapuló iparági projektek felkutatása, kidolgozása
  • Az értékesítői hálózat fenntartásával, fejlesztésével kapcsolatos feladatok elvégzése
  • Piaci információk gyűjtése
  • Riportok, jelentések elkészítése.

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség (műszaki terület előny)
  • Angol vagy német nyelv minimum társalgási szintű  ismerete
  • Felhasználási szintű számítástechnikai ismeretek
  • B kategóriás jogosítvány, gépkocsi vezetési tapasztalat
  • Tervszerű, önálló munkavégzés
  • Magasszintű kommunikációs, tárgyalási készség
  • Mobilitás, terhelhetőség

Munkavégzés helye:

Kelet-Magyarország (Karcag, Debrecen, Tiszafüred régió)

Amit kínálunk:

  • Versenyképes juttatási csomag (alapbér + teljesítmény alapján díjazás)
  • Alkalmazotti jogviszony
  • Fiatalos, lendületes csapat
  • Továbbfejlődési lehetőség
  • Gépjármű, laptop

Ha állásajánlatunk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, várjuk fényképes önéletrajzát a bérigény megjelölésével az alábbi e-mail címre.

Helyek Heves
Szabolcs-Szatmár-Bereg
Borsod-Abaúj-Zemplén
Hajdú-Bihar
Jász-Nagykun-Szolnok
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő