www.cvonline.hu

Kereskedelmi képviselő

  • Ez az állásajánlat 1 napon belül lejár

Az AUTONET magyarországi leányvállalata munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

Feladatok:

  • Az Autonet cégcsoport teljes termék- és szolgáltatási portfólió képviselete, keresztértékesítés
  • Új ügyfélkapcsolatok felkutatása, meglevő ügyfélkapcsolatok gondozása, termékszakértők bevonása
  • A legelőnyösebb kereskedelempolitikai kondíciók kialkudása, szerződések előkészítése
  • Ügyfélkör jövedelmezőségi monitoring, a jövedelmezőség folyamatos emelése, beleértve a kintlévőségek kezelést
  • Piaci információk gyűjtése és megosztása
  • Javaslattétel készletek, termékek, marketing tevékenység, illetve kereskedelmi kondíciók tekintetében

Elvárások:

  • Autóipari terület szerzett, bizonyítottan jó értékesítési tapasztalat
  • Középfokú végzettség
  • Rugalmasság, képesség az új ismeretek gyors elsajátítására
  • B kategóriás jogosítvány
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office)

Amit kínálunk:

  • Versenyképes juttatási csomag (teljesítményalapú motivációs rendszer, telefon, laptop, cégautó)
  • Hosszú távú munkalehetőség egy dinamikus csapat tagjaként
  • Szakmai képzések

Munkavégzés helye:
Vas megye

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, juttassa el hozzánk önéletrajzát a lenti e-mail címre a bérigény megjelölésével. A tárgyban kérjük tüntesse fel, hogy „kereskedelmi képviselő - Vas megye” munkakörre jelentkezik.

Munkavégzés helye Vas megye
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Vas