www.cvonline.hu

KERESKEDELMI KÉPVISELŐ

  • A hirdetés 274 napja lejárt

Nemzetközi élelmiszer-ipari nagyvállalat
Északkelet-Magyarország területére

munkatársat keres.

Feladatok:

  • a területhez tartozó nagykereskedések és üzletek látogatása
  • kapcsolattartás a kiemelt vevőkkel
  • bolti kihelyezések és akciók letárgyalása és megvalósítása
  • rendelések felvétele és nyomon követése, a havi forgalmi tervek realizálása
  • a merchadising céggel történő kapcsolattartás, a területen levő merchandiserek munkájának koordinálása és ellenőrzése
  • piaci versenykörnyezet figyelemmel kísérése, piacfigyelés (piaci trendek, mechanizmusok nyomon követése) konkurenciafigyelés és új értékesítési lehetőségek felkutatása
  • jelentések és szükséges adminisztráció vezetése

Elvárások:

  • legalább 3-4 éves, hasonló munkakörben szerzett munkatapasztalat
  • sikeres értékesítési háttér
  • jó kommunikációs képesség
  • önálló, proaktív munkavégzés
  • pozitív személyiség, csapatjátékos attitűd
  • alkalmazkodó képesség, rugalmasság, nyitottság
  • középiskolai végzettség és felhasználói szintű számítógépes ismeretek

Amit kínálunk:

  • versenyképes juttatási csomag, autó, telefon, számítógép
  • nemzetközi vállalati háttér

Szakmai önéletrajzát kérjük, küldje el a „Jelentkezem” gomb megnyomásával.

Helyek Borsod-Abaúj-Zemplén
Hajdú-Bihar
Szabolcs-Szatmár-Bereg
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő