www.cvonline.hu

Kereskedelmi képviselő

  • A hirdetés 263 napja lejárt

Az ALCAR Hungária Kft., Európa vezető keréktárcsagyártó és forgalmazó vállalatának magyarországi leányvállalata keres 2 fő munkatársat az alábbi pozícióba

Amennyiben szívesen csatlakoznál megújuló, gumiabroncs és keréktárcsa értékesítési csapatunkhoz és megfelelsz az alábbi elvárásoknak, küldd el jelentkezésed!

Feladatok:

  • Kapcsolattartás cégünk meglévő partnereivel a rábízott régióban
  • Új partnerek felkutatása és hosszú távú üzleti kapcsolat kiépítése
  • Ügyfelek igényeinek felderítése
  • Ügyfélszolgálati feladatok ellátása, ajánlatok készítése, megrendelések felvétele, feldolgozása
  • Aktuális akciók ismertetése, követése, promóciók szervezése, lebonyolítása
  • A vállalat képviselete rendezvények, kitelepülések alkalmával

Elvárások:

  • Gumiabroncs, keréktárcsa, vagy autóalkatrész kereskedelemben szerzett több éves értékesítési tapasztalat.
  • Meglévő, kiépített kapcsolatrendszer előnyt jelent
  • Képesség a precíz, önálló munka szervezésére és felelősségteljes végzésére
  • Ambíció és sikerorientáltság
  • Fejlett tárgyaló- és kommunikációs készség, magabiztos és határozott fellépés
  • Minimum középfokú végzettség
  • B kategóriás jogosítvány
  • az angol vagy német nyelvismeret előnyt jelenhet a kiválasztásnál
  • Megbízható felhasználói szintű számítógépes ismeretek

Amit kínálunk:

  • Fiatal, lendületes és sikerorientált csapat
  • Versenyképes jövedelem, egyéb juttatások
  • A munkavégzéshez szükséges színvonalas eszközök biztosítása (céges jármű, laptop, mobiltelefon)
  • Nemzetközi háttér, külföldi utazás lehetősége

Munkavégzés helye:

Budapesti kereskedelmi központunkban, országos lefedettséggel

Az alább megadott e-mail címen.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő