www.cvonline.hu

Kereskedelmi képviselő

  • A hirdetés 450 napja lejárt

Kéziszerszámok értékesítésére keresünk

munkatársat több megyére

Munkakör célja:

Cégünk értékesítési stratégiájának megfelelően a potenciális viszonteladói partnerek felkeresése, termékeink bevezetésé, értékesítése.

Feladat:

  • Minőségi kéziszerszámok értékesítése
  • Üzletági értékesítési stratégia, éves üzleti terv hatékony, gazdaságos megvalósítása
  • Üzleti kapcsolatok kialakítása, fenntartása és újak generálása
  • Napi szinten a régi és potenciális partnerek túraterv szerinti látogatása, igény felmérés, értékesítés
  • Kiemelt potenciális projektek szakmai megvalósítása
  • Árajánlatok, megrendelések kidolgozása, nyomon követése
  • Műszaki szaktanácsadás

Elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • Kéziszerszám értékesítésben szerzett 2-3 év tapasztalat
  • Felhasználó szintű számítógépes ismeret
  • Jó kommunikációs készség, probléma megoldás, eredmény orientáltság
  • Jó értékesítő és szervező készség
  • Energikus, céltudatos, fejlődőképes, nyitott személyiség
  • Jogosítvány (B kat.)

Előnyök:

  • Önálló munkavégzés, kezdeményező készség, kreativitás
  • Szerszámkereskedelemben kiépített üzleti kapcsolatok

Amit biztosítani tudunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Szakmai fejlődés
  • Szakmai, kereskedelmi háttértámogatás

Fényképpel ellátott önéletrajzát az alábbi e-mail címre szíveskedjen megküldeni.

Helyek Békés
Borsod-Abaúj-Zemplén
Csongrád
Heves
Jász-Nagykun-Szolnok
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő