www.cvonline.hu

Kereskedelmi képviselő

  • A hirdetés 258 napja lejárt

Feladatok

  • épületgépészeti termékek értékesítése Magyarország területén kis- és nagykereskedelmi partnerek részére
  • meglévő ügyfelek látogatása
  • új ügyfelek akvirálása
  • vevők igényeinek felmérése
  • műszaki megoldások ajánlása
  • teljes értékesítési folyamat ellenőrzése
  • vevőelégedettség nyomon követése
  • ajánlatok, megrendelések készítése
  • német partnercégekkel kapcsolattartás
  • kapcsolódó adminisztratív feladatok ellátása

Elvárások

  • középfokú vagy felsőfokú műszaki végzettség
  • tárgyalóképes német vagy angol nyelvtudás
  • értékesítési tapasztalat
  • határozott, kommunikatív személyiség
  • utazási hajlandóság
  • B kategóriás jogosítvány
  • épületgépészetben szerzett tapasztalat előnyt jelent

Amit kínálunk

  • alapbér plusz kiemelkedő jutalék
  • céges autó, notebook és mobiltelefon
  • intenzív betanulás, esetenként külföldi továbbképzések

Munkavégzés helye
Budapesti központtal az ország egész területén