www.cvonline.hu

Kereskedelmi képviselő

  • A hirdetés 515 napja lejárt

A Gyermelyi Zrt., Magyarország piacvezető tésztagyártója, Szerbia területére

kereskedelmi képviselőt

keres az alábbi feltételekkel:

 A leendő képviselő feladatai:

  • potenciális partnerek feltérképezése
  • értékesítés előkészítése, majd beindítása
  • partnerekkel történő megállapodások előkészítése, megkötése
  • kapcsolattartás a vevőkkel és a raktárakkal, a partnerek rendszeres látogatása
  • rendelések felvétele és továbbítása
  • a termékek disztribúciójának folyamatos növelése
  • marketing aktivitások megvalósítása, támogatása

A pályázóval szembeni elvárásaink:

  • felsőfokú végzettség
  • jó szerbiai helyismeret
  • magyar, szerb tárgyalóképes nyelvtudás
  • B kategóriás jogosítvány
  • felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
  • önálló, felelősségteljes munkavégzés, kitartás
  • jó kommunikációs készség, nyitott személyiség

Előnyt jelent: FMCG területen szerzett kereskedelmi tapasztalat

Amit kínálunk:

  • versenyképes javadalmazási rendszer
  • hosszú távú munkalehetőség
  • megbízható, stabil háttér
  • szakmai fejlődési lehetőség
  • laptop, mobiltelefon a munkavégzéshez

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, magyar nyelvű fényképes önéletrajzát, a végzettséget igazoló dokumentumok másolatával és motivációs levelével együtt küldje el Szijj Imre külkereskedelmi igazgatóhelyettes részére az alábbi e-mail címre 2016. 05. 20-ig.

Helyek Baranya
Bács-Kiskun
Csongrád
Külföld
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Magyar, Szerb