www.cvonline.hu

Kereskedelmi Képviselő

  • A hirdetés 501 napja lejárt

Dinamikusan fejlődő, budapesti székhelyű, szakmai előmeneteli lehetőséget biztosító, analitikai műszerek forgalmazásával és szervizelésével foglalkozó Megbízónk részére

munkatársat keresünk.

Feladatok:

  • Cég által forgalmazott termékek értékesítése, a cég piaci megítélésének a lehető legmagasabb szinten tartása
  • Kapcsolattartás és személyes ügyféllátogatás országos szinten, új megbízások akvirálása
  • A projektekhez kapcsolódó kapcsolattartás a külföldi partnerrel
  • Tender kialakításában való részvétel, tanácsadás, ajánlat előkészítése
  • Árajánlat készítés, szerződéskötéshez kapcsolódó teendők ellátása
  • Műszaki dokumentációk kezelése
  • Kiállításokon történő részvétel, szimpóziumok szervezése
  • Szükség esetén műszerbemutatás és referencia út (hazai és külföldi) szervezése
  • Demonstrációs készülékek bemutatásának ütemezése
  • Versenytársak figyelése

Elvárások:

  • Vegyészmérnöki vagy biológusi végzettség
  • Értékesítési területen szerzett min. 3-4 éves tapasztalat
  • Hasonló profilú munkáltatónál szerzett tapasztalat előny
  • Jó kapcsolatteremtő képesség, meggyőző képesség, határozott fellépés
  • Jó kommunikációs, értékesítői és prezentációs készségek
  • Megbízható, lojális, pontos, precíz személyiség
  • Angol nyelv aktív, tárgyalási szintű ismerete
  • "B" kat. jogosítvány

Juttatások:

  • Versenyképes alkalmazotti bér
  • Cégautó, telefon, laptop
  • Teljesítményarányos bónusz

Jelentkezni fényképes, szakmai önéletrajzzal a lenti e-mail címen lehet.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Mérnök / Műszaki
Gyógyszeripar / Vegyipar
Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol