www.cvonline.hu

Kereskedelmi Képviselő

  • A hirdetés 436 napja lejárt

Ügyfelünk vízkezelési programok biztosítására szakosodott a hűtés, fűtés és a technológiai vízrendszerek kezelésében.

A Chem-Aqua a világszerte ismert NCH Corporation saját tulajdonú divíziója. Az értékesítési tevékenység erősítésére új munkatársakat keres az alábbi pozíciókba:

Északnyugat- Magyarország vagy Északkelet- Magyarország

Feladatok:

  • árajánlatok elkészítése, projekt tervek kidolgozása
  • vevőkkel való kapcsolattartás, műszaki megoldások kialakítása a megrendelő elképzeléseinek megfelelően
  • értékesítési folyamat végig kísérése, dokumentálása
  • a határidők követése és betartása
  • költségkeret és minőségi előírások megtartása
  • rendszeres jelentések készítése a divízióvezető felé

Elvárások:

  • ipari termékek értékesítésében szerzett minimum 3-4 éves alapos tapasztalat
  • felsőfokú műszaki vagy vegyipari végzettség előny
  • kiváló értékesítési véna
  • víztisztításban jártasság előny
  • magabiztos, határozott, dinamikus fellépés
  • önálló munkavégzés
  • ügyfélorientált szemlélet
  • jó tárgyalókészség
  • jogosítvány

Juttatás:

  • teljesítmény arányos bérezés

Amennyiben ajánlatunk felkeltette az érdeklődését, kérjük, fényképes pályázati anyagát (magyar nyelven) a pozíció megjelölésével a lenti e-mail címre juttassa el.

Neumann&Partners Vezetői Tanácsadó Kft.

H-1025 Budapest, Ali utca 8.

Tel.: +36 1 489 4489

Helyek Heves
Borsod-Abaúj-Zemplén
Szabolcs-Szatmár-Bereg
Veszprém
Vas
Komárom-Esztergom
Győr-Moson-Sopron
Kategória Mérnök / Műszaki
Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő