www.cvonline.hu

Kereskedelmi képviselő, üzletkötő (műszaki területre)

  • A hirdetés 1098 napja lejárt

Budapesti székhelyű elektronikai érzékelők, műszerek képviseletével foglalkozó magyar-svájci tulajdonú cég keres:

Kereskedelmi képviselőt, üzletkötőt

(műszaki területre)

Feladatok:

  • Meglévő ügyfélkapcsolatok ápolása
  • Új ügyfelek felkutatása, kapcsolat kiépítése, kapcsolattartás
  • Az ügyfelek elégedettségének növelése
  • Folyamatos piackutatás, új piaci lehetőségek azonosítása
  • Ár és műszaki tárgyalások lefolytatása
  • Jelentések készítése
  • Műszaki problémák megoldása, műszaki megoldások kidolgozása
  • Esetenként aktív közreműködés a helyszíni beüzemeléseken
  • Kimutatások, jelentések készítése

Elvárások:

  • Műszaki végzettség
  • Kommunikációs szintű angol nyelvismeret
  • Értékesítésében szerzett legalább 2-3 éves tapasztalat
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeret
  • Önálló, megbízható munkavégzés
  • Kiemelkedő kommunikációs képesség és tárgyalókészség
  • Dinamikus határozott fellépés
  • Elkötelezett, megbízható, kreatív személyiség
  • B kategóriás jogosítvány, és vezetési gyakorlat
  • Nyitottság a belföldi utazásra
Előny:
  • Műszaki, villamosmérnöki felsőfokú végzettség
Amit kínálunk:
  • Céges autó
  • Mobil telefon
  • Versenyképes fizetés

Munkavégzés helye:
Országos

Amennyiben hirdetésünk felkeltette figyelmét, kérem, küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát, fizetési igény megjelölésével az alábbi email címre.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Mérnök / Műszaki
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol