www.cvonline.hu

Kereskedelmi képviselő, üzletkötő (épületgépész területre)

  • A hirdetés 834 napja lejárt

Megbízónk az épületgépészeti piac dinamikusan fejlődő szereplője, mely lég- és klímatechnikai berendezések kereskedelmével, valamint szervizelésével foglalkozik.

Feladataink és ügyfélkörünk folyamatos növekedésének köszönhetően csapatunk bővítése céljából keresünk tapasztalattal rendelkező munkatársat az alábbi pozícióba:

Kereskedelmi képviselő, üzletkötő

(épületgépész területre)

Feladatok:

  • A cég termékeinek és szolgáltatásainak értékesítése lég- és klímatechnika területén.
  • Kapcsolattartás a meglévő ügyfelekkel.
  • Új partnerek felkutatása, személyes kapcsolat kiépítése.
  • Ügyféladatbázis folyamatos frissítése, növelése.
  • Ügyfélre szabott műszaki tanácsadás és megoldások kidolgozása.
  • Tárgyalások bonyolítása és szerződések előkészítése.
  • Kapcsolattartás a beszállító (európai) cégekkel.
  • Országos tevékenységi kör, budaörsi központtal.

Elvárás:

  • Műszaki végzettség (minimum középfokú).
  • Meglévő, potenciális vásárlói ügyfélkörrel rendelkezik.
  • Angol nyelv társalgási szintű ismerete.
  • Üzleti, kereskedelmi folyamatok iránti érdeklődés.
  • Épületgépészeti piac naprakész ismerete.
  • Csapatjátékos, de egyéni döntésekre is képes.
  • Kimagasló kommunikációs- és tárgyalókészség.
  • Számítógép magabiztos felhasználói ismerete.
  • B kategóriás vezetői engedély.

Előny:

  • Épületgépész felsőfokú végzettség.
  • Beruházói ügyfélkör ismerete.
  • 3-5 év épületgépészeti területen szerzett értékesítési munkatapasztalat.

Amit kínálunk:

  • Céges autó.
  • Mobil telefon.
  • Versenyképes jövedelem mellett teljesítményarányos juttatás.
  • Szakmai és piaci kihívások.
  • Kiváló munkahelyi körülmények, együttműködő, dinamikus és fiatalos csapat.
  • Hosszú távú munkalehetőség, előrelépési lehetőséggel.

Munkavégzés helye:

  • Budaörs

Jelentkezés: Az alábbi e-mail címen.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Építés / Ingatlan
Mérnök / Műszaki
Értékesítés / Kereskedelem
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő