www.cvonline.hu

Kereskedelmi Képviselő / Sales Representative

  • A hirdetés 1014 napja lejárt

Partnercégünk számára keresünk munkatársat
pozícióba.

Cégjellemzők:
A
reklám- és üzleti ajándéktárgyakat forgalmazó, magyarországi bázisú partnerünk sikeres csapatába, teljesítményének fokozása érdekében keres új munkatársat.

Munkavégzés helye:
Budapest, VIII. ker.

Feladatok:

  • Régi partnerekkel történő kapcsolattartás
  • Ajánlatadás és a realizált megrendelések teljes körű kezelése
  • A kereskedelmi munkához kapcsolódó adminisztráció elvégzése

Elvárás:

  • Microsoft Office programcsalád ismerete
  • Kereskedelmi, értékesítési területen szerzett tapasztalat
  • B kategóriás jogosítvány
  • Magas kommunikációs és jó kapcsolatteremtő készséggel kiegészülve
  • Taníthatóság, szakmai és személyes fejlődésre való nyitottság

Amit kínálunk:

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Dinamikus csapat
  • Kiváló munkahelyi légkör
  • Folyamatos fejlődési lehetőség

Előny:

  • Reklám vagy reklámajándék területen szerzett tapasztalat
  • Angol nyelv ismerete
  • Felsőfokú végzettség
  • Jogosítvány

Fontos: Kizárólag fényképes önéletrajzot fogadunk el, és kérjük tüntesse fel nettó fizetési igényét is!

Helyek Budapest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat 1 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő