www.cvonline.hu

Kereskedelmi képviselő - Pécs

  • A hirdetés 335 napja lejárt

Magyarország piacvezető higiéniai termékeket gyártó és forgalmazó cége
keres munkatársat

Kereskedelmi képviselő /Pécs/

munkakörbe

Feladatok:

  • új ügyfelek felkutatása, tárgyalások lebonyolítása, valamint az értékesítéssel kapcsolatos információk gyűjtése, adminisztrációja
  • kiemelt partnerek tendereinek összeállítása
  • meglévő vevőkkel való folyamatos kapcsolattartás
  • beérkező rendelések feldolgozása
  • értékesítés aktív támogatása, elősegítése

Szükség esetén (helyettesítés):

  • telefonos és személyes ügyfél kiszolgálás
  • raktárkezelés
  • fuvarszervezés
  • számlázás, számlareklamáció kezelése
  • áruszállítás (3,5 T össztömeget meg nem haladó tgk-val)

Elvárások:

  • kereskedelmi tapasztalat és beállítottság
  • ügyfélkezelésben szerzett gyakorlat
  • minimum középfokú végzettség
  • MsOffice alkalmazások magabiztos ismerete (excel, word szerkesztés és alapműveletek)
  • magas fokú önállóság, pontosság, megbízhatóság
  • kiváló kommunikációs készség
  • B kategóriás jogosítvány, vezetési rutin

Előny:

  • a mosdóhigiéniai és/ vagy takarítástechnológiai piac ismerete
  • kereskedelmi végzettség
  • vállalatirányítási rendszerek kezelésében szerzett gyakorlat

Amit kínálunk:

  • főállású munkaviszony
  • alapbér+ forgalmi jutalék
  • céges személygépjármű
  • mobiltelefon
  • hosszú távú munkalehetőség
  • kulturált munkakörülmények
  • stabil, nemzetközi háttér

Munkavégzés helye:

Pécs és környező megyék

A fényképes önéletrajzokat, fizetési igény megjelölésével a megadott e-mail címre várjuk. Jelentkezésében kérjük, hogy hivatkozzon a pozíció teljes megnevezésére („kereskedelmi képviselő - Pécs”).

Helyek Baranya
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Vezetői engedély Szükséges