www.cvonline.hu

Kereskedelmi Képviselő - Magyarország

  • A hirdetés 834 napja lejárt

Több ezer mezőgazdasági gép- és alkatrészkereskedő, importőr, gépgyártó bízik a Kramp szolgáltatásában szerte Európában. És jó okkal teszik mindezt. Mint a legnagyobb európai mezőgazdasági, erdészeti, kertészeti és OEM gépalkatrész forgalmazóként a hatákony logisztika és a széleskörű szolgáltatás jellemez minket. Mi a  sikerünk titka? Munkavállalóink! Vállalati kultúránkban valamennyi munkavállalónk személyes felelősségével és egyéni erősségével járul hozzá cégünk sikeréhez. Rövid távolságok, nyitott ajtók, egyszerű hierarchia és kellemes, nyugodt légkör. Ez teszi a Kramp-ot, és több mint 2500 munkavállalónkat elégedetté!

Dinamikusan fejlődő cégünk a következő pozíció betöltésére keres jelntkezőt:

július 1, 2015

kezdetben határozott idejű, 1 éves szerződéssel.

Munkaköri feladatok:

  • ügyfelek felkeresése, kiemelt ügyfelek beazonosítása és folyamatos kapcsolattartás, az üzelti elvárásoknak megfelelően
  • a kelet – európai értékesítési vezetővel való szoros együttműködés az értékesítési stratégia megvalósításában
  • mezőgazdasági alkatrészek értékesítése
  • ügyfélkapcsolatok ápolása és fejlesztése
  • folyamatos információ gyűjtés a piacról és a piaci szereplőkről

Szükséges készségek és képesítések:

  • gépészmérnöki vagy gazdasági agrármérnöki végzettség - műszaki háttérrel
  • mezőgazdasági termelési és gazdálkodási ismeretek
  • értékesítői szemlélet és értékesítésben szerzett tapasztalat
  • a hazai mezőgazdasági alkatrész piac ismerete
  • nagyon jó ügyfélkapcsolat kezelő képesség
  • jó számítástechnikai ismeretek
  • erős elemző képesség
  • folyamatos utazási hajlandóság
  • legalább középfokú angol nyelvismeret szóban és írásban

Amit kínálunk Önnek:

  • változatos munkalehetőség egy növekvő, ambíciózus vállalatnál, amely teret ad a személyes fejlődésnek és gondolkodásnak
  • kitűnő munkaköri környezet és elkötelezett munkatársak
  • versenyképes jövedelem

Felkeltettük érdeklődését? Jelentkezzen!

Kérjük, küldje el angol nyelvű jelentkezését a lehetséges munkakezdés időpontjának és fizetési igényének megjelölésével a lenti e-mail címre.