www.cvonline.hu

Kereskedelmi képviselő / értékesítő

  • A hirdetés 949 napja lejárt

A Reifen Ruhdorfer GmbH 1981 óta Ausztria vezető gumi-nagykereskedése. A családi vállalkozás a grazi központ mellett több osztrák városban (Deutschlandsberg, Wr. Neustadt, Liezen, Klagenfurt, Oberwart) is rendelkezik fiókokkal.

Ügyfeleinket személyre szabott szolgáltatásokkal, szakértelemmel, személyes tanácsadással, valamint ügyfélközpontúsággal győzzük meg.

Értékesítési tevékenységünk kiterjesztéséhez keresünk Magyarországon egy ambíciózus

kereskedelmi képviselőt / értékesítőt.

Feladatok:

Főbb ügyfeleink autószalonok, javítóműhelyek/szervizek, illetve gumikereskedők. Az Ön feladata az (új) ügyfelek meggyőzése a Reifen Ruhdorfer új és innovatív megoldásairól, illetve ezen megoldások alkalmazásának biztosítása.

Profil:

  • kereskedelmi végzettség,
  • ügyfélközpontúság,
  • értékesítési tapasztalat,
  • új ügyfelek magabiztos megkeresése,
  • meggyőző fellépés,
  • teljesítő készség,
  • felsőfokú németnyelv-tudás.

A pozíció betöltésére olyanok jelentkezését is várjuk, akik eddig nem ebben az ágazatban tevékenykedtek.

Erre a pozícióra keresünk egy önálló kereskedelmi képviselőt/ügynököt. Az értékesítés jutalékos alapon, idegen számlára történik.

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, kérjük, küldje el német nyelvű jelentkezését (fényképes önéletrajz + munkáltatói igazolások) az alábbi e-mail címre. Kérjük, jelölje meg a munkábaállás leghamarabbi időpontját is.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Német