www.cvonline.hu

Kereskedelmi Képviselő (építőipari területre)

  • A hirdetés 298 napja lejárt

Kereskedelmi Képviselő

építőipari területre

(Jász-Nagykun-Szolnok megye)

 Feladatok:

  • A cég építőipari termékeinek és szolgáltatásainak értékesítése
  • Új partnerek felkutatása, meglévő partnerekkel kapcsolattartás, meglévő forgalom dinamikus növelése
  • Ajánlatok, szerződések elkészítése
  • Együttműködés a cég társosztályaival
  • Ügyfelek részére szakmai tanácsadás tartása

Elvárások:

  • Proaktivitás, önálló munkavégzés
  • Kiváló üzletkötői habitus
  • B-kategóriás jogosítvány, vezetés gyakorlat
  • Felhasználói szintű informatikai ismeretek

Amit nyújtunk:

  • Versenyképes juttatási csomag (oktatási időszakban fix alapbér, majd fix+jutalék+cafeteria)
  • Kimagasló ösztönzési rendszer (külföldi nyeremény utak, üzletkötői teljesítményhez mért gépjármű  kategória és felszereltség, új vevő fejlesztés után járó plusz prémium)
  • Céges gépjármű, IPAD, okostelefon

Előny:

  • Magas szintű szerszámismeret (fúrás-, szerelés-, méréstechnika)
  • Minimum középfokú, műszaki végzettség
  • Minimum 1-3 éves műszaki értékesítési tapasztalat

Munkavégzés helye:

  • Jász-Nagykun-Szolnok megye

Jelentkezni fényképes, szakmai önéletrajzzal a lenti e-mail címen lehet.

Helyek Jász-Nagykun-Szolnok
Kategória Építés / Ingatlan
Értékesítés / Kereskedelem
Mérnök / Műszaki
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő