www.cvonline.hu

Kereskedelmi képviselő - Dél Magyarország

Hozzáadva: 2017.06.28.
Hirdetés azonosító: 980393

Partnercégünk több globális piacvezető pozíció tulajdonosa a fogyasztói és az ipari szektorban egyaránt, márkáival és technológiáival világszerte élenjáró vállalat.
Feladatok:
  • Projekt látogatás, termékportfólió bemutatása, egyedi ajánlat kidolgozása
  • A cég termékeinek értékesítése kivitelezők részére projekteken
  • A szerződéskötésekhez szükséges adminisztrációs feladatok ellátása
  • Napi és időszakos jelentések készítése

Elvárások:
  • Értékesítői, üzletkötői, kereskedelmi munkakörben szerzett tapasztalat
  • Kivitelezői kapcsolat rendszer megléte
  • Projekt ismeretek
  • Kiemelkedő kommunikációs- és kapcsolatteremtő készség és problémamegoldó képesség
  • Jó tárgyalási és kezdeményezőkészség
  • Rugalmasság, önállóság és határozottság
  • Ügyfélorientált szemlélet
  • Középfokú végzettség

Juttatások:
  • Önállóságot igénylő és kihívást jelentő feladatok
  • Sikerorientált csapat
  • Alkalmazotti jogviszony
  • Teljes munkaidő

Előnyök:
  • Projekt értékesítésben szerzett tapasztalat
  • B kategóriás jogosítvány
  • Azonnali kezdés

  • Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését kérjük, küldje el fényképes önéletrajzát fizetési igény megjelölésével

Munkavégzés helye:
  • Pécs

Egyéb információk:
Munkavégzés helye: Baranya, Somogy, Tolna, Fejér megye ÉS Csongrád, Békés, Bács-Kiskun, Szolnok megye
Kategória
Értékesítés / Kereskedelem
Régió
Baranya