www.cvonline.hu
Kereskedelmi képviselő csomagolástechnikai területre
Trenkwalder Kft
Hozzáadva: 2016.12.23.
Jelentkezési határidő: 2015.10.06.
Hirdetés azonosító: 975798
lejárt

Magyar tulajdonú, műanyagipari csomagolóanyagot gyártó Partnerünk megbízásából munkatársat keresünk az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Ipari csomagolástechnikai fóliagyártó cég területi képviselete Fejér, Veszprém és Tolna megyékben
  • Gyártóipari felhasználók felkeresése
  • Tárgyalások levezetése, rendelések menedzsmentje
  • Árajánlatok, szerződések elkészítése
  • Próbacsomagolási napok megszervezése
  • Riportolás az anyacég felé

Elvárások:

  • Min. középfokú végzettség
  • Min. 1-3 év műanyagipari, csomagolástechnikai tapasztalat
  • Min. társalgási szintű angol nyelvismeret
  • B-kategóriás jogosítvány, vezetési tapasztalat

Előny:

  • Nyomdaipari tapasztalat flexo területen

Amit nyújtunk:

  • Céges autó, személyes használatra is
  • Laptop, telefon
  • Fix+jutalékos bérezés
  • Rugalmas munkaidőbosztás, home office munkavégzés
  • Munkavégzés helye: Fejér, Tolna és Veszprém megye területe

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.