www.cvonline.hu

Kereskedelmi képviselő - Budapest

  • A hirdetés 396 napja lejárt

Budapesti kereskedelmi képviselő

Neves európai fürdőszobai termékek gyári képviselete budapesti kereskedelmi képviselőt keres az alábbi feltételek mellett:

Munkaköri feladatok:

  • viszonteladókkal való személyes kapcsolattartás
  • kivitelezőkkel, tervezőkkel, beruházókkal való kapcsolatfelvétel
  • árajánlatok készítése
  • bemutatók, oktatások szervezése, lebonyolítása
  • vevőtalálkozókon, kiállításokon való aktív részvételmegtartása
  • ügyfél adatbázis kezelése
  • piaci információk begyűjtése, elemzése
  • promóciók megszervezése
  • esetleges reklamációk helyszíni szemléje

Elvárások:

  • főiskolai végzettség
  • kereskedelemben eltöltött min. 5 éves szakmai tapasztalat
  • középfokú angol nyelvvizsga
  • B kategóriás jogosítvány
  • Google, Office alkalmazások ismerete
  • határozott megjelenés
  • kiváló kapcsolatteremtő és kommunikációs készség
  • rendszerben, összefüggésekben való gondolkodás
  • pontosság, precízség
  • proaktivitás, jó koncentrációs képesség és rugalmasság
  • tanulási készség és képesség

Amit mi ajánlunk:

  • meghatározó szerepet betölteni egy nemzetközi gyár, helyi piacvezető, dinamikusan fejlődő képviseleténél
  • stabil, megbízható, kiszámítható elvárások
  • kellemes, fiatalos munkahelyi légkör
  • versenyképes, teljesítményfüggő korrekt fizetés
  • személygépkocsi korlátozott magánhasználati lehetősége

Az önéletrajzokat az alábbi e-mail címre várjuk.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol