www.cvonline.hu

Kereskedelmi képviselő (Budapest, Pest megye)

  • A hirdetés 4 napja lejárt

Az AUTONET magyarországi leányvállalata munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

KERESKEDELMI KÉPVISELŐ

Feladatok:

  • az Autonet cégcsoport teljes termék- és szolgáltatási portfólió képviselete, keresztértékesítés
  • új ügyfélkapcsolatok felkutatása, meglevő ügyfélkapcsolatok gondozása, termékszakértők bevonása
  • a legelőnyösebb kereskedelempolitikai kondíciók kialkudása, szerződések előkészítése
  • ügyfélkör jövedelmezőségi monitoring, a jövedelmezőség folyamatos emelése, beleértve a kintlévőségek kezelést
  • piaci információk gyűjtése és megosztása
  • javaslattétel készletek, termékek, marketing tevékenység, illetve kereskedelmi kondíciók tekintetében

Elvárások:

  • autóipari terület szerzett, bizonyítottan jó értékesítési tapasztalat
  • középfokú végzettség
  • rugalmasság, képesség az új ismeretek gyors elsajátítására
  • B kategóriás jogosítvány
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office)

Amit kínálunk:

  • versenyképes juttatási csomag (teljesítményalapú motivációs rendszer, telefon, laptop, céges autó)
  • hosszú távú munkalehetőség egy dinamikus csapat tagjaként
  • szakmai képzések

Munkavégzés helye: Budapest és Pest megye

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, juttassa el hozzánk önéletrajzát az alábi email címre a bérigény megjelölésével. A tárgyban kérjük tüntesse fel, hogy „kereskedelmi képviselő_Pest megye” munkakörre jelentkezik.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem > Értékesítési menedzser, Kereskedelmi menedzser, Kereskedelmi projektmenedzser, Területi képviselő
Marketing / Reklám / Média / PR > Marketing menedzser, Marketingmenedzser, Piackutatási menedzser, Termékmenedzser
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű