Kereskedelmi képviselő (Biztonságtechnikai szolgáltatás értékesítésében szerzett tapasztalattal)

  • A hirdetés 681 napja lejárt

A biztonsági szolgáltatások területén piacvezető pozíciót betöltő G4S multinacionális cégcsoport magyarországi leányvállalata

Kereskedelmi képviselő

 munkatársat keres

Feladatok:

  • Biztonságtechnikai szolgáltatások (videó megfigyelő, tűzjelző, behatolás jelző, beléptető és egyéb gyengeáramú rendszerek) kapcsán új ügyfelek, projektek, értékesítési lehetőségek felkutatása és magas szintű kezelése országos szinten,
  • Releváns információk összegyűjtése, projekt indítás előtt a feladat felmérése
  • Költségkalkulációk készítése
  • Igényes, szakmailag megalapozott árajánlatok készítése
  • Szerződés előkészítés
  • CRM rendszerben ügyféladatok, és aktivitások vezetése
  • Piaci részesedés növelése
  • Értékesítési célok teljesítése
  • Versenytársak aktivitásainak figyelemmel kísérése
  • Keresztértékesítés; társ területek szolgáltatásainak ismertetése
  • Szakmai rendezvényeken és konferenciákon képviseli a vállalatot.

Elvárások:

  • Műszaki felsőfokú végzettség (vagy kereskedelmi felsőfokú végzettség magas szintű műszaki ismeretekkel)
  • Biztonságtechnikai szolgáltatás értékesítésében tapasztalat
  • Biztonságtechnikai rendszerek, folyamatok, ismerete, átlátása
  • Őrzési tevékenységet támogató technológiák felismerése és kommunikálása a megbízó felé.
  • Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő készség
  • Ügyfélközpontú gondolkodásmód
  • B kategóriás jogosítvány

Előnyök:

  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Biztonságtechnikai mérnök végzettség
  • Gyengeáramú rendszerek ismerete
  • Biztonságtechnikai tervezői jogosultság
  • AUTOCAD ismerete
  • IT ismeretek
  • BMS és RMS rendszerek ismerete

Amit kínálunk:

  • A munkavégzéshez szükséges mobil telefon, laptop, gépjármű
  • Versenyképes fizetés
  • Határozatlan idejű munkaszerződés
  • Stabil, nemzetközi háttér
  • Érdekes és változatos, szakmai kihívást kínáló feladatok
  • Szakmailag felkészült csapat
  • Szakmai fejlődési lehetőség

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, fényképes magyar nyelvű önéletrajzát, bérigény és munkakör feltűntetésével a következő e- mail címre várjuk:

Helyek Pest
Budapest
Kategória Mérnök / Műszaki
Értékesítés / Kereskedelem
Biztonság / Honvédelem / Biztonságtechnika
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő