www.cvonline.hu

Kereskedelmi képviselő - Autós kiegészítők

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2016.12.24.
Jelentkezési határidő: 2016.07.09.
Hirdetés azonosító: 1050996

Megbízónk több száz autós kiegészítő (nemzetközi brandek) kizárólagos disztribúcióját végzi Magyarországon és Kelet-Európában. Pest megyei munkavégzéssel keresünk új kollégát Kereskedelmi képviselő pozícióba.

Feladatok:

- Üzletek túratervszerű látogatása
- Üzleti, illetve régiós szintű terv elérése, biztosítása
- Megrendelések felvétele, megfelelő dokumentálása
- Direkt értékesítés (van sales) a független üzletekben
- Készletgazdálkodás
- Képviselt termék népszerűsítése, piacrészeiknek megfelelő kihelyezések biztosítása
- Reklámanyagok elhelyezése, akciók lebonyolítása
- Folyamatos riportolás a piaci folyamatokról
- Új ügyfelek akvirálása

Elvárások:

- Minimum 1 év, de preferáltan 2-3 év field sales területen szerzett tapasztalat
- Minimum középfokú végzettség (felsőfokú végzettség előny, de nem feltétel)
- FMCG háttér
- Jártasság hipermarket, szupermarket, barkácsáruház üzletlánc, benzinkúthálózat, valamint viszonteladó nagykereskedők kereskedelmében
- Pest Megye vagy Budapest agglomerációjában való lakhely
- Kereskedelmi véna, üzleti érzék
- Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő készség
- Dinamikus, határozott, motivált, fejlődni vágyó személyiség, magabiztos fellépés
- Angol nyelvtudás előny, de nem feltétel
- Alapfokú számítástechnikai és felhasználói szintű Microsoft Office ismeretek
- Magabiztos gépjármű vezetési készség (B kategóriás jogosítvány)

Amit kínálunk:

- Stabil szakmai háttér
- Versenyképes csomag
- Hosszútávú szakmai perspektíva

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján