www.cvonline.hu

Kereskedelmi képviselő (autóalkatrész terület)

  • A hirdetés 1338 napja lejárt

Az Autonet cégcsoport a régió dinamikusan fejlődő autó- és javítóipari szolgáltatója.

Értékesítési csapatunkba, Zala és Vas megye területére

kereskedelmi képviselő (autóalkatrész terület)

 munkatársat keresünk,

aki elhivatottságával, szakmai felkészültségével, ambiciózus, lendületes munkájával erősíti vállalatunk töretlen fejlődését.

Cégünk olyan tudásalapú, vevőorientált szolgáltatásokat és termékkereskedelmet kínál partnerei számára, amely a valós piaci igények minőségi, szakmai trendeket is követő megoldásán alapul.

Feladatok:

  • az Autonet szolgáltatási-, termék- és hozzáadott értékrendszerének képviselete,
  • vevőkkel történő folyamatos kapcsolattartás, tárgyalások lebonyolítása, szerződéskötés,
  • az értékesítési folyamatok menedzselése a nyereségesség növelése érdekében,
  • új üzleti kapcsolatok kiépítése.

Elvárások:

  • autóipari terület szerzett, bizonyítottan jó értékesítési gyakorlat,
  • középfokú végzettség,
  • rugalmasság, képesség az új ismeretek gyors elsajátítására,
  • B kategóriás jogosítvány,
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office).

Amit kínálunk:

  • versenyképes juttatási csomag (teljesítményalapú motivációs rendszer, cégtelefon, laptop, szolgálati autó)
  • hosszú távú munkalehetőség egy lelkes, dinamikus csapat tagjaként
  • szakmai oktatások

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, juttassa el motivációs levelét, önéletrajzát az alábbi e-mail címre.

További információ: Link megjelenítése

Helyek Vas
Zala
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Mérnök / Műszaki
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő