www.cvonline.hu

Kereskedelmi képviselő – ipari automatizálási terület

  • A hirdetés 929 napja lejárt

Főbb feladatok:

  • új potenciális partnerek felkutatása országosan
  • potenciális partnerek látogatása és személyes kapcsolattartás
  • Termékek és szolgáltatások bemutatása
  • műszaki tanácsadás

Amit kínálunk:

  • Céges gépkocsi és mobiltelefon használat
  • Folyamatos tanulási lehetőség
  • Fiatal dinamikus csapat
  • Hosszú távú munkalehetőség

Elvárások:

  • villamosmérnöki végzettség
  • megbízható angol nyelvtudás
  • nagyfokú munkabírás, precizitás, felelősségtudat,
  • céltudatos, eredményorientált hozzáállás
  • kiemelkedő kommunikációs készség szóban és írásban
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek MS-Office
  • B kategóriás jogosítvány, vezetési tapasztalattal
  • erkölcsi bizonyítvány

Előny:

  • ipari automatizálási területen szerzett tapasztalat
  • ACTUAL Ügyviteli Rendszer ismerete

Jelentkezni fényképes szakmai önéletrajz, rövid motivációs levél és nettó fizetési igény megküldésével lehet a lent megadott e-mail címen.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Mérnök / Műszaki
Értékesítés / Kereskedelem
Energetika / Villamosság
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő