www.cvonline.hu

KERESKEDELMI IRODAVEZETŐ

  • A hirdetés 348 napja lejárt

Az Elastic Kft. Link megjelenítése 1991-ben indult, csomagolóanyag gyártással és nagykereskedelemmel foglalkozunk. Saját termékeink polietilénből készülő zsákok, táskák, tasakok, zsugorfóliák, de emellett több cég területi képviseletét is ellátjuk, összesen 1500 féle terméket kínálunk vevőink részére.

Kínált pozíció:

Követelmény a kereskedelmi múlt, előny a csomagolástechnika területén szerzett tapasztalat.

Feladatok

  • 5 fős kereskedelmi iroda és egy kiskereskedelmi egység napi vezetése
  • Munkatársak koordinálása, a feladatok kiosztása, nyomon követése, ellenőrzése és számon kérése
  • Készletfigyelés, készletgazdálkodás
  • Napi-, heti jelentések, statisztikák készítése
  • Elvárt forgalmi célkitűzések elérése

Elvárások

  • Felsőfokú kereskedelmi végzettség
  • Mikro vagy kisvállalatnál eltöltött legalább 5 év gyakorlat az irányításban, a szervezésben és a komplett kereskedelmi folyamatok végzésében az üzletkötéstől az adminisztrációig
  • Bizonyíthatóan eredményes szakmai múlt
  • Cél- és profit orientáltság
  • Nagyfokú motiváltság, dinamizmus
  • Kimagasló problémamegoldó és szervező készség
  • Kiváló kommunikációs készség, pozitív szemléletmód
  • Microsoft Office magas szintű napi használata
  • „B” kategóriás jogosítvány
  • 3 aktív referencia

Előny

  • Előnyt jelent a csomagolástechnikai termékek, szolgáltatások értékesítésében szerzett tapasztalat
  • Idegen nyelv tárgyalóképes használata

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem
  • Előrelépési lehetőség magasabb pozícióba
  • Megbízható, tőkeerős vállalati háttér

Munkavégzés helye Zalaegerszeg

Munkaidő főállás

Munkába állás kezdete azonnal

Jelentkezés: Amennyiben alkalmasnak érzi magát a munkakör magas szintű ellátására, várjuk jelentkezését magyar nyelvű szakmai önéletrajzzal és motivációs levelét fizetési igény megjelölésével az alábbi e-mail címre.

Helyek Zala
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Értékesítés / Kereskedelem
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges