www.cvonline.hu
Kereskedelmi irodai koordinátor
Grafton Recruitment Kft

Frissítve : 2015.09.18.
Jelentkezési határidő: 2015.09.25.
Hirdetés azonosító: 962811
lejárt

(Budapest)

Pozícióleírás
Nyugat-európai központtal rendelkező Partnerünk számára, kis létszámú budapesti kereskedelmi irodájukba keresünk egy tapasztalt kereskedelmi irodai koordinátor kollégát.

Az új munkatárs főbb feladatai az alábbiakban foglalhatók össze:
- Beérkező rendelések kezelése, a vállalati rendszerbe történő bevitele
- A céges bankszámla és házipénztár kezelése, átutalások intézése
- Kapcsolattartás a könyvelőcéggel és a bécsi központtal
- Céges belső riportok készítése, illetve külső adatszolgáltatás (termékdíj, KSH)
- A napi irodai ügyvitel és működés gördülékenységének biztosítása
- EKAER adatok közvetítése, illetve alkalmanként szállítások EKAER rendszerben való rögzítése, fuvarszervezési feladatok

Követelmények
Az új kolléga a következő elvárásoknak felel meg:
- Felsőfokú végzettség
- Legalább 3-5 éves tapasztalat összetett, irodavezetői/adminisztrációs munkakörben
- Magabiztos angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
- Precíz és megbízható, nyugodt személyiség
- Alkalmas önálló munkavégzésre és ad-hoc feladatok ellátására

A vállalat a sikeres pályázónak az alábbiakat kínálja:
- Versenyképes juttatási csomag
- Kellemes és családias munkahelyi légkör, a pesti oldalon található irodában
- Hosszú távú lehetőség