www.cvonline.hu

Kereskedelmi Ingatlanfejlesztési Manager

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.04.25.
Jelentkezési határidő: 2016.08.20.
Hirdetés azonosító: 1072271

Multinacionális partnerünk az éttermi hálózati üzemeltetés egyik legnagyobb képviselője világ- és országszerte. Számukra keresünk releváns értékesítői tapasztalattal és folyékony angol nyelvtudással Kereskedelmi Ingatlanfejlesztési Managert .

Feladatok:

- Ingatlanok, éttermi hálózati helyek számának növelése a piaci igényeknek megfelelően, üzleti potenciál felmérése (meglévő lehetőségek és frissen felújított ingatlanok betárgyalása)
- A piac folyamatos monitorozása, változásra való gyors reagálás
- Üzletfejlesztési oldalról koordinálja és támogatja az ingatlanbeszerzést
- Jó kapcsolat kiépítése a külső partnerekkel: helyi ügynökségek, főbérlők, fejlesztő cégek, hatóságok
- Kezelt ingatlanokkal kapcsolatos ügyek önálló, felelős intézése az aktuális lízingszerződésnek megfelelően
- Szoros együttműködés a Senior Real Estate Managerrel és a fejlesztőkkel
- Adatbázis naprakészen tartása
- Prezentációk, heti riportok elkészítése

Elvárások:

- Legalább 4-5 év releváns tapasztalat (előny: retail, bankszektor, olajipar, nemzetközi ügynökségeknél hasonló pozícióban eltöltött idő)
- Élő piacismeret, ügyfélkör
- Felsőfokú végzettség
- Tárgyalóképes angol nyelvtudás
- Bérleti szerződések és a hozzájuk kötődő jogszabályok ismerete
- Jó kommunikációs- és tárgyalási készség
- Eredmény-orientáltság
- Kiváló szervezői és problémamegoldó készség
- Önállóság, egyéni munkavégzés
- B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

- Versenyképes juttatási csomag
- Motiváló környezet
- Növekvő, stabi vállalat, szakmai perspektíva

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a