www.cvonline.hu

Kereskedelmi igazgató

  • A hirdetés 639 napja lejárt

Élelmiszer-ipari cégcsoport keres

 kereskedelmi igazgatói

munkakörbe munkatársat.

Elvárások:

  • felsőfokú végzettség
  • kiváló kommunikációs készség
  • felhasználói szintű számítástechnikai ismeret
  • átlagon felüli munkabírás

Előny:

  • angol és/vagy német nyelv ismerete
  • legalább 3 éves hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Feladat:

  • a cégcsoport kereskedelmi és marketing stratégiájának kidolgozása, megvalósítása
  • az üzletkötők munkájának irányítása
  • kiemelt partnerekkel való kapcsolattartás
  • a marketing információs rendszer működtetése

A fényképes pályázatokat csak munkabérigény megjelölésével fogadjuk be  2015. április 24- ig, „Kereskedelmi igazgató” jeligére.

Helyek Hajdú-Bihar
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Értékesítés / Kereskedelem
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő