www.cvonline.hu

KERESKEDELMI IGAZGATÓ

  • A hirdetés 847 napja lejárt

Az FMCG szektor egyik meghatározó non-food magyar vállalata folyamatosan bővülő csapatába az alábbi munkakörbe keres munkatársat

Feladatok:

  • A regionális vevőközpontokkal  és a kiemelt eladási helyekkel (hipermarketek és multinacionális piac ) való kapcsolattartás
  • Késztermékek nagy volumenű mozgatása
  • Kapcsolattartás a hozzárendelt vevők döntéshozóival
  • Értékesítési stratégia kiépítése
  • Készletek figyelése és optimalizálása.
  • Árak figyelése és kialakítása
  • Akciók, promóciók teljes körű szervezése és lebonyolítása.
  • Új piacok felkutatása
  • A piaci aktivitások folyamatos figyelése
  • Riportok készítése
  • Értékesítési osztály dolgozóinak koordinálása

Elvárások:

  • 3-5 év hasonló FMCG területen és munkakörben szerzett tapasztalat vevőkör ismerettel
  • A területéhez tartozó vevő partnerek alapos ismerete.
  • Önállóság
  • Jó problémamegoldó készség
  • Rugalmasság
  • Stressz tűrő képesség
  • Felelősségvállalás
  • Felhasználói szintű Office ismeretek
  • Angol középfok
  • Erkölcsi bizonyítvány
  • B kategóriás jogosítvány

Amit biztosítunk:

  • A munkavégzéshez szükséges teljes körű infrastruktuális háttér.

Munkavégzés helye: Budapest, Szolnok

Egyéb információ:

Felhívjuk figyelmét, hogy csak azt a jelentkezést tudjuk elfogadni, amely teljes mértékben megfelel az elvárásoknak!

Jelentkezni fényképpel ellátott magyar és angol nyelvű önéletrajz és bérigényt tartalmazó motivációs levél elküldésével lehet, a tárgyban a megpályázott munkakör pontos megnevezésével.

Helyek Jász-Nagykun-Szolnok
Pest
Budapest
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő