www.cvonline.hu

Kereskedelmi Igazgató (élelmiszer-kereskedelem)

Régió: Budapest

PBS International Kft.
Hozzáadva: 2017.04.22.
Hirdetés azonosító: 984278
lejárt

Megye:    Budapest

A pozíció leírása:    • 11 milliárdos éves forgalmú, több áruházzal rendelkező vállalat áruforgalmának az irányítása.

Feladatkör, felelősségek:    • 11 milliárdos éves forgalmú, több áruházzal rendelkező vállalat áruforgalmának az irányítása

• Árubeszerzések teljes körű bonyolítása, a szerződéses feltételek letárgyalása, kapcsolattartás a beszállítói körrel

• Stratégiai termékek beszerzése (alapvető élelmiszerek, frissáru)

• Árukészletek optimalizálása, a termékválaszték optimális kialakítása

• Marketing osztály vezetése

• Logisztika, áruforgalom irányítása

• A havonta megjelenő újságok kiadásának szervezése, irányítása, az árak egyeztetése, feladatok delegálása

• Leltározások végrehajtása

• Az üzletek működésével kapcsolatos szabályok betartatása

A munkakör betöltéséhez
szükséges tapasztalat,
végzettség:
   • Élelmiszer-kereskedelem területén, hasonló munkakörben szerzett többéves tapasztalat

• Tapasztalat alapvető élelmiszerek beszerzésében

• Kiadványok szerkesztésében szerzett tapasztalat

• Üzletvezetői háttér

• Proaktív, terhelhető és energikus személyiség

• Gyors gondolkodás, dinamikus személyiség

• Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség

• Élelmiszeripari trendek ismerete

• Kiváló probléma-megoldó képesség

• Feladat- és célorientált személyiség

• Stratégiai gondolkodás

Nyelvtudás:    Angol nyelvtudás előnyt jelent

A megbízó cég profilja:    Megbízónk magyar tulajdonban lévő üzletlánc, a kereskedelmi piac meghatározó szereplője

Egyéb:    Jelentkezésével Ön hozzájárul az önéletrajzában szereplő adatok kezeléséhez, adatbázisba történő felvételéhez, ill. megfelelő állásajánlat esetén • előzetes egyeztetés alapján • megbízónknak való továbbításához.

Link megjelenítése

Jelentkezésével Ön tudomásul veszi az adatvédelemre vonatkozó tájékoztatást.