www.cvonline.hu

Kereskedelmi gyakornok

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.02.03.
Hirdetés azonosító: 1118688

Ezúttal kerékpár forgalmazó partnerünkhöz keresünk kereskedelmi asszisztenst.

Feladatok:

  • Álltalános adminisztratív feladatok ellátása
  • Adatrögzítés
  • Beérkező hívások fogadása
  • Vállalatirányítási rendszer kezelése

Elvárások:

  • aktív nappali tagozatos jogviszony vagy passzív félév
  • Excel tudás ( fkeres, Pivot tábla)
  • heti 4 vagy 5nap

Munkaidő: Hétfő és Péntek között napi 6-8 órában, 8:00 - 16.00 óra között

Előnyt jelent:

  • Adminisztratív területen szerzett tapasztalat
  • Heti 5nap vállalása

Amit kínálunk

  • bruttó 990 Ft-os órabér
  • kellemes munkakörnyezet

Amennyiben a pozíciónk felkeltette érdeklődésedet, várjuk jelentkezésedet Link megjelenítéseés fényképes önéletrajz feltöltése után vagy küld el e-mail-ben a E-mail cím megjelenítése címre.