www.cvonline.hu
Kereskedelmi gyakornok (Referenciaszám: PJ3740)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2015.07.04.
Jelentkezési határidő: 2015.07.08.
Hirdetés azonosító: 950858
lejárt

XIII. kerületi multinacionális partnerünkhöz keresünk gyakornokot az alábbi pozícióba:

Kereskedelmi gyakornok

Feladatok:

- Termékkört érintő tenderek figyelése, projektekben való részvétel
- Kapcsolattartás a társosztályokkal, partnerekkel
- Az osztály munkájának admnisztratív támogatása
- Statisztikák, kimutatások, elemzések, prezentációk készítése magyar és angol nyelven

Követelmények:
- Aktív nappali tagozatos hallgatói jogviszony (előny, ha logisztikai vagy gazdasági, pénzügyi szakirányon)
- Legalább 12 hónapos gyakorlati idő vállalása heti minimum 32 órában
- Legalább társalgási szintű angol nyelvismeret
- Erős felhasználói szintű számítógépes ismeret (főleg Excel, PowerPoint)
- Pontos, precíz munkavégzés, határidők betartása
- Jó kommunikációs készség

Kérjük, magyar és angol nyelvű, részletes szakmai önéletrajzát csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldje el Farkas Margit kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen a E-mail cím megjelenítése címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válassza, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire, adatbázisába történő jelentkezésével cégünk automatikusan, Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi nyilatkozatot, amely a következő linken megtekinthető:Link megjelenítése

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.