www.cvonline.hu
Kereskedelmi gyakornok (Referenciaszám: PJ3220)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2014.10.17.
Jelentkezési határidő: 2014.12.12.
Hirdetés azonosító: 869159
lejárt

Budapesti II. kerületi francia pénzügyi szolgáltató partnerünkhöz keresünk diákot, az alábbi pozícióba:

Kereskedelmi gyakornok

Feladatok:
- Kereskedelmi vezető és részleg adminisztratív támogatása
- Kereskedelmi projektek utánkövetése és elemzése
- Kereskedelmi eredmények gyűjtése, kiértékelése
- Riportok, prezentációk készítése, tartása
- Kapcsolattartás társosztályokkal (marketing, jogi, IT, értékesítés)
- Kereskedelmi megbeszéléseken való részvétel

Elvárások:
- Felsőfokú tanulmányok folytatása gazdasági, kereskedelmi vagy pénzügyi szakon, lehetőleg utolsó éven
- Heti 40 óra vállalása hétköznapokon
- Kiváló angol nyelvismeret szóban és írásban egyaránt
- Kiváló MS Office ismeret (Word, Excel, PowerPoint)
- Jó kommunikációs készség
- Precizitás, pontosság
- Proaktivitás

Amit kínálunk:
- Innovatív és kihívásokkal teli multinacionális környezet
- Szakmai fejlődési, karrierépítési lehetőség
- Fiatalos csapat, kellemes munkahelyi légkör

Kérjük, magyar és angol nyelvű önéletrajzodat csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldd el jelentkezésedet Füleki Ildikó kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen a E-mail cím megjelenítése címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válaszd, mert így adataid gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.