www.cvonline.hu

Kereskedelmi folyamat koordinátor

  • A hirdetés 346 napja lejárt

Megbízónk sok milliárd forint forgalmú, cafetéria utalványok forgalmazásával foglalkozó piacvezető nagyvállalat, amelynek bővülő csapatába kereskedelmi folyamat koordinátor munkatársat keresünk.

Feladatok:

-          CRM adatbázis kezelése

-          Riportok készítése a kereskedelmi és ügyféladatok alapján (napi,  heti, negyedéves záró)

-          terv-tény kimutatások

-          értékesítői tervteljesítések értékelése

-          Elemzések, trendek készítése, követése

-          Szektortervek, statisztikák készítése

-          Szektorterv összállítása célcsoportok alapján

-          Prémium számítások teljesülések alapján

-          Szoros együttműködés az értékesítési vezetőkkel

-          Riport az értékesítési igazgató részére

 Elvárás:

-          Minimum középfokú végzettség, előny a felsőfokú végzettség

-          Kereskedelmi támogatói feladatkörben szerzett tapasztalat

-          Magabiztos Excel használat

-          Analitikai, elemző képesség

-          Jó kommunikációs készség

Jövedelem:

-          Alapfizetés + bonusz + cafeteria

Munkavégzés helye:  Budapest