www.cvonline.hu

Kereskedelmi és választék elemző

Tesco-Global Áruházak Zrt.

Hozzáadva: 2016.12.22.
Jelentkezési határidő: 2015.04.08.
Hirdetés azonosító: 923981

Tesco állások

A Tesco Nagy-Britannia vezető élelmiszer kiskereskedelmi hálózata. Magyarországon több mint 22 000 munkatársat foglalkoztat, és évente mintegy 1500 új munkahelyet teremt. Az ország egyik legnagyobb munkaadójaként tudjuk, hogy felelősséggel tartozunk dolgozóinkért. Mindent megteszünk azért, hogy a legkülönbözőbb végzettséggel és háttérrel rendelkező kollégáinknak stabil munkahelyet és egyedülálló karrierlehetőséget biztosítsunk. További növekedésünkhöz munkatársakat keresünk az alábbi munkakörbe:
Munkakör megnevezése: Kereskedelmi és választék elemző
Munkavégzés helye: 2040 Budaörs, Kinizsi u. 1-3.
Főbb feladatok: - Kategória- és boltspecifikus elemzéseket készít meglévő adatforrásaink (adatbankok, kutatási eredmények) integrált használatával
- Dunnhumby, Nielsen és egyéb vásárlói adatok integrált elemzésével megérti egy-egy üzlet/régió/kategória teljesítményét, megismeri a vásárlók viselkedését és motivációját és támogatja a felső vezetést abban, hogy bolti/régió/kategória szinten megfelelő döntéseket tudjon hozni biztosítva a vásárlók minél magasabb kiszolgálását.
- Szorosan együttműködik a Kategória és Bolti Kutató Specialistával és közös, integrált anyagokkal támogatják a bolti, valamint a választék és sajátmárka fejlesztési folyamatokat, amelyben maximálisan képviselik a vásárlói igényeket.
- Vásárlói és egyéb kutatások előkészítése, támogatása elemzésekkel, adott esetben kutatásban való részvétel
- Gondoskodik a heti riportok időben és jó minőségben való kiküldéséről
- Piackutató ügynökségekkel tart kapcsolatot, ellenőrzi munkájukat: adatbankok, ügynökségi szolgáltatások minőségellenőrzése és a hozzájuk kapcsolódó adminisztráció (pl. számlázás) menedzselése, ajánlatok kérése
- Bármely más olyan projekt támogatása, ahol az adatforrásaink relevánsak lehetnek
Szorosan együttműködik az Insight csapat munkatársaival, a marketing egyéb területeivel, a beszerzéssel, az operációs és régió igazgatókkal és az áruházakkal
Munkakör betöltésének feltételei: - Felsőfokú gazdasági végzettség
- 1-3 év elemzői tapasztalat
- Minimum középfokú üzleti angol nyelvtudás
- Megbízható számítógépes ismeretek (Word, PPT), erős Excel ismeret (függvények, képletek rutinos használata)
Szükséges végzettség: Főiskola, vagy Egyetem
Szükséges nyelvismeret: Angol ( Közép )
Szerződés típusa: Határozatlan
Előnyt jelent: - Nielsen, Dunnhumby adatbankok ismerete
- Precizitás, igényesség, csapatmunka, rugalmasság, vevőközpontúság
- Jó kommunikációs képesség szóban és írásban