www.cvonline.hu

Kereskedelmi és ügyfélszolgálati ügyintéző

  • A hirdetés 3 napja lejárt

LA PÉNZTÁRGÉP KFT.

Az LA Pénztárgép Kft pénztárgépek perifériák, és pénztárgépes kiegészítők nagy és kiskereskedelmével foglalkozik, valamint pénztárgépek fejlesztésével. Saját nagy és kiskereskedelmi szervizt üzemeltet ahol a pénztárgépek javítását végzi szervizben és a pénztárgépek üzemelési helyén. Országos szerviz és kereskedelmi hálózatot üzemeltet.

Főbb feladatok, munkák:

  • Pénztárgépek értékesítése üzletben (nem ügynökösködés!)
  • Számlázás és pénzügyi feladatok
  • Ügyfélszolgálati munkák
  • Saját speciális digitális rendszer használata
  • Csomagolási és postázási feladatok ellátása
  • Kapcsolattartás szervizekkel és végfelhasználókkal
  • Archiválási feladatok

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Jó kommunikációs és kapcsolatteremtő készség
  • Jó probléma megoldó képesség
  • Windows10 felhasználó szintű ismerete
  • Gyors tanulási képesség
  • Csapatban való munkavégzés

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Pénzügyi / könyveléstechnikai ismeretek
  • Kereskedelemben való jártasság
  • Ügyfélszolgálati ismeretek
  • Műszaki affinitás

Amit kínálunk:

  • Családias hangulatú csapat
  • 3 hónapos próbaidő után béremelés
  • Próbaidő és a betanulás a végleges helyen történik!
  • Utazási hozzájárulás (3 hónap után)

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Munkavégzés helye:
1134 Budapest Kassák Lajos u. 69-71

Fényképes önéletrajzzal az alábbi email címen.

Havi nettó fizetési keret: 130 000 HUF (próbaidő alatt)

Helyek XIII. kerület
Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció > Ügyintéző
Értékesítés / Kereskedelem > Eladó, Értékesítési asszisztens, Kereskedelmi asszisztens
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás > Ügyfélszolgálati munkatárs
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű