www.cvonline.hu

Kereskedelmi és ügyfélszolgálati referens

  • A hirdetés 870 napja lejárt

Épületgépészeti kereskedelemmel foglalkozó, dinamikusan fejlődő 20 éves múlttal rendelkező cég, Budapest XIII. kerületi irodájába keres épületgépészeti végzettséggel és/vagy gyakorlattal rendelkező munkatársat.

Feladatok:

  • adminisztratív feladatok
  • ügyfél kommunikáció
  • belső kapcsolattartás a társosztályokkal
  • online kereskedelemmel kapcsolatos részfeladatok

Elvárásaink:

  • készség szintű számítógépes ismeretek (Word, Excel)
  • műszaki beállítottság
  • önálló munkavégzésre képes
  • kreatív, de precíz személyiség

Előnyt jelent:

  • épületgépészeti anyagok ismerete, víz-fűtés szerelési vagy gázkészülék szerelői ismeretek

Amit kínálunk:

  • hosszú távú munkalehetőség, biztonság
  • emberi légkör, kifejezetten jó hangulat
  • kulturált irodaházi munkakörnyezet
  • folyamatos szakmai képzés
  • versenyképes jövedelem kiegészítő juttatásokkal

Jelentkezés fényképes önéletrajzzal, fizetési igény megjelölésével az alábbi e-mail címen. A tárgyban kérjük feltüntetni a „Kereskedelmi és ügyfélszolgálati referens” jeligét.