Kereskedelmi és szállítási koordinátor - Komárom-Esztergom megye

  • A hirdetés 680 napja lejárt

Feladatkör:
Kapcsolattartás a vevőkkel, fuvarszervező cégekkel, kereskedőkkel és a társvállalatokkal. Vállalaton belüli szoros együttműködés az Intralogisztika részleggel és a Beszerzési részleggel. Szállítással kapcsolatos dokumentációk készítése. Rakodási tervek készítése. Statisztikai adtok készítése (intrastat jelentés). Adminisztratív jellegű feladatok ellátása. Ad-hoc problémamegoldás.

Végzettség:
Minimum középfokú.

Szakmai tapasztalat:
Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Informatika:
felhasználó szintű office ismeretek

Egyéb követelmény:
Tárgyalóképes orosznyelv-tudás és kommunikációképes angolnyelv-tudás. Önálló, dinamikus személyiség. Magas stressz tűrő képesség.

Logisztika/Értékesítés területre

Megjegyzés:
Széles termékpalettával rendelkező, komoly szakértői csapatot foglalkoztató nemzetközi gyártó vállalat, amelynek magyarországi üzeme a cégcsoport legnagyobb gyártási egységévé nőtte ki magát.
Egyéb hasonló állások Önnek
Targoncavzető-Raktáros

PROHUMAN

Székesfehé...
Fejér

Anyagmozgató - Tatabánya környéke

T-HR Kft.

Feladatkör:Tatabányai munkahelyre keresünk anya...
Komárom-Esztergom, Tatabánya

Stratégiai beszerző | Strategic buyer - Tatabánya környéke

T-HR Kft.